20-21 лютого 2018 року у м. Дніпро для першої групи громадських активістів з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Кіровоградської, Київської, Харківської областей в рамках програми 7-ї Школи позитивних змін проведено дводенний тренінг «Менеджмент соціального проекту».

7-а «Школа Позитивних Змін»  — освітня програма Центру «Тамариск», спрямована на посилення спроможності та організаційний розвиток громадських об’єднань шляхом навчання на тренінгах та знайомства з практичною діяльністю найбільш активних громадських організацій.

Учасники навчались поточному плануванню, аналізу, оцінки  та мінімізації проектних ризиків, ефективному впровадженню змін. Отримали практичні інструменти  для покращення власних проектів. Під час роботи в групах у якості кейсів було розглянуто три реальних проекти запропонованих учасниками:

  • «Крапля життя», спрямований на залучення мешканців міста Кривий Ріг до облаштування публічної зони кварталу 278
  • «Соціальна реабілітація воїнів АТО з використанням інструменту участі у вишколах з патріотичного виховання»
  • «Створення центру дозвілля «Веселка» у селі Михайло-Заводське».

Під час роботи на тренінгу учасники отримали інструменти ефективної командної взаємодії, розподілу ролей та відповідальності у команді, створення системи ефективної внутрішньої комунікації під час реалізації проекту. Також учасники обговорили методи покращення планів моніторингу й оцінки проекту та отримали поради тренерів щодо підготовки якісних описових та фінансових звітів.

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук, а, також, учасники мали змогу ознайомитись з підходом, що базується на правах людини, який презентувала Тетяна Карельська, директор Центру «Тамариск».

7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".Світлина від Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".

Leave a Reply

Your email address will not be published.