18-19 січня 2018 року у м. Дніпро для громадських організацій та активістів з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Полтавської, Харківської  областей проведено дводенний тренінг «Розробка соціального проекту» в рамках програми 7-ї Школи позитивних змін Центру «Тамариск».

У ході тренінгу учасники отримали знання та розробили власні соціальні проекти у групах. Під час роботи у групах представники громадянського суспільства самостійно визначали цільову аудиторію, зацікавлених сторін, розробляли «дерево проблем» та робочий план, прогнозували очікуванні результати, розробляли план моніторингу та оцінки, а, також, рахували бюджет.

Результатами роботи в групах стали підготовлені проекти створення «Центру дозвілля для дітей та батьків у селі Михайло-Заводське», «Благоустрій парку відпочинку та спорту» у місті Марганець, «Навчання молоді наданню першої медичної допомоги» та проект «Розвиток демократії у місті Кривий Ріг».

Після тренінгу учасники висловили бажання створити власну групу у мережі Facebook та розпочати якнайшвидше втілення розроблених проектів.

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч. С. Мотта.

#Тамариск

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.