2 листопада 2017р. в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося знайомство громадських активістів Дніпропетровського регіону з ПОСІБНИКОМ ДЛЯ ПРАКТИКІВ «ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ПРОСТОЮ МОВОЮ».

Посібник пояснює повний цикл процесів організаційного розвитку, які здійснюються відповідно до підходу ПРООН в Україні та упроваджуватимуться в рамках нового проекту ПРООН «Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини» (CSDR) у 2017-2022 рр. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

До участі у заході долучилися представники організацій громадянського суспільства з міст Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг,  Марганець, Новомосковськ, Підгородне, П’ятихатки, села Волоське та Запоріжжя.

Захід у форматі Workshop проводила Наталія Стаднічук.

Під час заходу учасники ознайомилися з основними підходами та принципами організаційного розвитку організацій громадянського суспільства. Було розглянуто модель трьох кіл, робочий цикл організаційного розвитку, інструменти оцінки та підходи до планування розвитку своїх потенціалів та впровадження змін в організації.

В результаті роботи в групах учасники отримали досвід застосування інструментів оцінки організаційного розвитку. Прояснили питання планування організаційного розвитку та підходи до впровадження змін. Кожен учасник склав власне бачення щодо найближчих потенціалів розвитку своїх організацій, наступним кроком буде самооцінка та обговорення потенціалів розвитку в організаціях.

Leave a Reply

Your email address will not be published.