У Дніпровській міській раді оголосили переможців конкурсу з відбору інститутів громадянського суспільства для надання фінансової підтримки з бюджету міста.

Конкурс проводився у рамках комплексної програми соціального захисту мешканців м. Дніпра на 2017 – 2021 роки. Із тринадцяти поданих проєктів чотири комісія відхилила через невідповідність умовам. Зі списком переможців можна ознайомитись за посиланням.

За словами заступниці директора департаменту соціальної політики міської ради, голови конкурсної комісії Юлії Дмитрової, за умовами відбору згадані дев’ять проєктів повинні бути реалізовані до кінця жовтня. На це у міському бюджеті заплановано 1 млн 915 тис. грн.

«Усі ці проєкти – соціальні, вони спрямовані на допомогу і підтримку різних категорій містян. Окрім того, це й злагоджена співпраця міста і громадських, благодійних організацій, які завжди мають гарні, корисні ідеї, а достатнього фінансування на їхнє втілення часто немає. Тому така співпраця на часі. Можливо, вийде й так, що щось з цих проєктів можна буде втілювати у роботі міськради», – розповіла під час пресконференції 3 червня Юлія Дмитрова.

Переможці тут

Leave a Reply

Your email address will not be published.