30 березня 2018 року у приміщенні Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулась зустріч Генерального директора директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владиславом Власюком та представниками громадянського суспільства у м. Дніпро.

Під час зустрічі з перших вуст розповіли про проблеми і перспективи розвитку правової освіти для населення та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО».

Після чого відбулась неформальна бесіда у якій Тетяна Карельська, директор Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», зазначила про безправний стан півторамільйонна виборців, що вимушено покинули власні домівки і першочергову необхідність реалізації їх виборчих прав.

Далі, інформацію про вимушено переміщених осіб надав Владислав Макаров, радник голови ОДА з питань внутрішньо переміщених осіб, який, також, зазначив, що вимушено переміщені особи постійно втрачають можливість участі у виборах в об’єднані територіальні громади. Владислав Власюк висловив підтримку необхідності реалізації виборчих прав переселенців та зазначив, що сприятиме просування змін до законодавства для того, щоб у найскоріший термін вимушено переміщені особи отримали можливість голосувати.

Також, багато питань було щодо функціонування безоплатної правової допомоги, юридичних консультації, подальших планів та заходів для підсилення правової обізнаності населення та боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах.

Leave a Reply

Your email address will not be published.