30 березня 2021 року відбулася перша онлайн зустріч команди Центру «Тамариск» та тренерів «Освітнього дому прав людини в м. Чернігів» з учасниками проєкту з Дніпропетровської області. Серед учасників є правозахисні, антикорупційні, гендерні, дитячі, ветеранські організації та представники національних меншин.

На початку заходу директорка Центру «Тамариск» Тетяна Карельська розповіла про діяльність організації та мету проєкту. Учасники ознайомилися з детальною програмою Школи, розкладом занять та формами роботи. Свої тренінги презентували:

  • Генрі Дем’янович – експерт, консультант, тренер з інформаційної та фізичної безпеки організацій та правозахисників,
  • Наталія Стаднічук – експерт, тренер з розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій; практикуючий коуч,
  • Олексій Літвінов – експерт, тренер з питань громадської експертизи та моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування.

Керівник проєкту Тетяна Карельська розповіла про тренера з прав людини Руслану Бурову та консультанта з правових питань Дмитра Науменка, а Генрі Дем’янович – про тренера з фізичної безпеки Олександру Делеменчук.

Учасники Школи представилися та розповіли про свою діяльність в громадських організаціях. Були обговорені правила роботи в проєкті та канали комунікації.

Навчання буде відбуватися на платформі ZOOM. Один тренінг та фінальна зустріч заплановані оффлайн в м. Дніпро, за умови сприятливих епідемічних обставин.

Під час проєкту громадські активісти мають навчитися передбачати ризики, які пов’язані з правозахисною діяльністю, та знаходити правильні рішення і дії виходу з кризових ситуацій.

Проект реалізується Центром підтримки громадських та культурних ініціатив “Тамариск” у співпраці  з ГО «МАРТ» і Освітнім домом прав людини  в Чернігові за підтримки Human Rights House Foundation та профінансовано Європейським Союзом.Leave a Reply

Your email address will not be published.