З 1 лютого 2018 р. по 30 листопада 2018 р. у Дніпрі розпочався проект «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральній та Східній Україні», який здійснює Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Мета проекту  – підвищити спроможність не менше 20 організацій  громадянського суспільства, переважно з малих міст та сільських районів Східної України, впливати на розвиток місцевих громад, представляти інтереси  цільових груп та впроваджувати демократичні зміни на місцевому рівні.

Участь у проекті на конкурсній основі можуть взяти організації громадянського суспільства з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградській, Полтавської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.

Проектом передбачається:

  • Два трьохденних тренінгів «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді» та «Менеджмент проекту».
  • Конкурс міні-грантів для реалізації громадських ініціатив організаціями громадянського суспільства з ціллю впровадження позитивних змін у місцевих громадах, представляючи інтереси цільових груп.
  • Комунікативні заходи (засідання Клубу позитивних змін, експертні візити та інше).

Організація інформаційного обміну між організаціями громадянського суспільства з ціллю об’єднання зусиль для демократичних змін.

Leave a Reply

Your email address will not be published.