З 13 квітня по 4 травня 2021 року в Центрі «Тамариск» відбувся тренінг «Розробка дієвих інформаційних повідомлень» для учасників третьої «Школи інформування та комунікації».

Представники громадських організацій з сімох областей України разом з тренеркою Наталією Стаднічук створювали ключові стратегічні повідомлення для своїх цільових аудиторій. Теорія, практика та зворотній зв’язок під час занять постійно перекликалися. Учасники Школи освоювали інструмент комунікації «Шість питань для формування стратегічного повідомлення», працювали в малих групах на платформах ZOOM та MIRO, презентували свої напрацювання.

Створювати повідомлення, які точно “попадають” в свою аудиторію, знаходять відгук та закликають до дії, не так вже і просто. А ще важливо хто і як доносить, це так звана “упаковка” повідомлення. Однак усі учасники впоралися із завданням, і під час тренінгу створили 4 практичних кейса з повідомленнями. Тренерка та громадські активісти були задоволені результатами роботи.

Навчання проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії

Leave a Reply

Your email address will not be published.