8 червня о 12:00 у прес-центрі ДОО НСЖУ за адресою: вул. Старокозацька (Комсомольська), 8, відбудеться прес-конференція «Рік Постанови №365: у Дніпрі розкажуть про практику відстоювання прав переселенців».

Рівно рік тому Уряд затвердив постанову № 365, якою передбачив механізм здійснення контролю за соціальними і пенсійними виплатами переселенцям. Прийняття цієї Постанови викликало цілу низку негативних наслідків для громадян, які були вимушені покинути свої домівки через конфлікт на Сході України.

У серпні 2016 року БФ «Право на захист» подав позов до суду проти Кабінету Міністрів України із вимогою скасувати Постанову № 365, проте, незважаючи на соціальну значущість питання, судовий процес затягується.

Під час прес-конференції правозахисники розкажуть про акти Уряду, через які ВПО стикаються із дискримінацією у питаннях отримання соціальних і пенсійних виплат; позитивну судову практику відновлення належних переселенцям виплат; міжнародні практики контролю за виплатами ВПО; нададуть поради щодо вирішення найбільш розповсюджених проблем, з якими стикаються переселенці.

Учасники:

Мамо Мулусеу, Голова саб-офісу Агентства ООН у справах біженців у Дніпрі;

Марія Алєксєєнко, керівник проекту «Адвокація та правова допомога ВПО»;

Мирослава Сущенко, керівник Дніпровського офісу БФ «Право на захист»;

Вячеслав Стасюк, адвокат Дніпровського офісу БФ «Право на захист»;

Захід відбудеться в конференц-залі прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою:
вул. Старокозацька (Комсомольська), 8, м. Дніпро (Будинок Журналістів).

Запрошуються  представники ЗМІ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.