17 лютого 2017р. в  приміщенні громадської організації «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся круглий стіл «Об’єднання зусиль для вирішення проблем молоді», ініційований ВГО «Молодий Народний Рух».

Участь в круглому столі взяли участь:

  • Громадські діячі;
  • Активісти органів студентського самоврядування ДНУ ім. Олеся Гончара та інших вишів;
  • Директор ЦСССДМ Соборної районної у м. Дніпрі ради Лариса Гущина;
  • завідувач відділу сім’ї, молоді та спорту Соборної районної у м. Дніпрі ради Юрій Цепков.

Голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко презентував результати дослідження «Де в Україні дбають про молодь?», яке було зроблено в рамках проекту «Студенти за прозорі бюджети міст та університетів» за підтримки Національного Фонду Демократії (NED).
«Хоча на Дніпропетровщині проживає майже мільйон молоді, видатки на реалізацію молодіжної політики з обласного бюджету є одними з найменших. Область має специфіку: більшість видатків на молодь ідуть через районні у містах ради. Однак, на жаль, факт залишається фактом: із обласного бюджету на одну молоду людину виділяється лише 49 копійок. Причиною його є як байдужість влади, так і слабкість молодіжного громадського сектору», – говорить Андрій Рибалко.
Учасники круглого столу домовилися поєднувати зусилля для збільшення прозорості фінансування органів студентського самоврядування ДНУ ім. Олеся Гончара, а також сприяти фінансуванню молодіжним проектам.

Центр «Тамариск» готовий продовжити підтримку студентської молоді та провести тренінг з розробки проектів у найближчий час.

17 лютого в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив

Leave a Reply

Your email address will not be published.