• «Налагодження якісної взаємодії між НДО та ЗМІ у Дніпропетровському регіоні» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Було проведено тренінг «Особливості діяльності ОГС та її висвітлення у місцевих ЗМІ» для керівників місцевих ЗМІ за участю експертів провідних громадських організацій і 3 круглі столи за участю представників громадських організацій та керівників місцевих ЗМІ:

– «Взаємодія громадських організацій та ЗМІ як фактор забезпечення прозорості демократичних процесів в умовах соціально-політичних змін в Україні».

– «Соціальні проєкти як один із механізмів налагодження реальної взаємодії громадських організацій, влади, бізнесу та ЗМІ».

– «Механізми співпраці ОГС та ЗМІ для забезпечення прозорості діяльності ОГС Дніпропетровського регіону».

  • «Нові медіа – перспективи розвитку місцевих ЗМІ» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Проєкт був спрямований на популяризацію нових медіа серед журналістів та редакторів місцевих традиційних ЗМІ, навчання зацікавлених журналістів роботі з блогами, консультації з питань створення власних сайтів, колективних блогів та використання інших веб технологій. Також передбачалося надання представникам місцевих традиційних ЗМІ платформи для створення власних веб-сайтів та колективних блогів. Були проведені для керівників місцевих ЗМІ переважно з малих міст та сільських районів Дніпропетровської області:

– Практичний семінар «Нові медіа – перспективи розвитку місцевих ЗМІ».

– Тренінг «Використання блогів у діяльності місцевих ЗМІ».

Під час реалізації проєкту було підвищено поінформованість представників місцевих ЗМІ з питань використання нових медіа, 50 представників місцевих ЗМІ взяли участь в освітніх заходах та отримали консультації з питань створення та популяризації веб-сайту, використання блогів та інших питань використання Інтернет-технологій.

Leave a Reply

Your email address will not be published.