10-11 листопада 2015 року в місті Дніпропетровськ в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»  відбувся тренінг «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді»

Тренінг проводився в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Дніпропетровській області, що реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за підтримки Європейського союзу.

На тренінгу були присутні представники неурядових організацій, ініціативних груп та громадські активісти.

Під час тренінгу учасники отримали знання щодо структури та основних складових проекту, та ознайомилися з ефективними підходами до процесу розробки проекту у команді.

Практична робота на тренінгу була сфокусована на розробці учбових проектів, актуальних для їхніх організацій і ініціативних груп. Для розробки таких проектів було створено 5 малих груп. Були визначені теми майбутніх проектів, учасники спільно працювали над їх розробкою, моделюючи процес розробки проекту у команді.

В результати групової роботи учасники розробили 5 соціальних проектів, спрямованих на правову просвіту підприємців та об’єднання їх для захисту прав та представлення інтересів малого бізнесу; покращення психологічного стану дітей, які отримали психологічну травму через конфлікт на сході України; соціальну адаптацію, професійне навчання та працевлаштування жінок, які опинилися у скрутних життєвих обставинах; створення творчих майстерень для тимчасово внутрішньо переміщених осіб передпенсійного віку; створення громадського центру зайнятості для тимчасово внутрішньо переміщених осіб.

За два дні тренінгу учасники отримали невичерпну кількість знань, які дозволять їм у майбутньому розробити та реалізувати свої проекти.

IMG_0847 IMG_0850 IMG_0855 IMG_0863 IMG_0866 IMG_0878 IMG_0879 IMG_0911

Leave a Reply

Your email address will not be published.