Громадська організація «Гей-альянс» повідомляє про початок циклу навчальних тренінгів в рамках проекту «Об’єднання ЛГБТ-спільноти задля розвитку демократичної системи шляхом підвищення компетентності в області прав людини в Україні» і оголошує про набір учасників з числа зацікавлених у мобілізації ЛГБТ-спільноти та підвищення компетентності в сфері захисту прав людини.

Навчальний цикл складається з 2-х семінарів (Київ) і 4-х триденних тренінгів (Львів, Одеса, Запоріжжя, Харків) з юридичних, комунікаційних та психологічних питань.

Перший стартовий семінар відбудеться в Києві 27 липня 2015р.

Відібраним для участі у семінарі іногороднім учасникам буде компенсований проїзд.

Для участі в програмі потрібно до 12 липня 2015р. заповнити анкету і написати мотиваційного листа українською чи російською мовою (не більше 1 сторінки), відправивши його за адресою: active.citizens.kiev@gmail.com. Майбутні учасники мають продемонструвати бажання вчитися, повинні мати вільний час для навчання і можливості обов’язкової присутності на всіх тренінгах циклу.

За додатковою інформацією звертайтеся на active.citizens.kiev@gmail.com.

Проект реалізується завдяки фінансовій допомозі Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Думки учасників та організаторів циклу навчальних тренінгів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Leave a Reply

Your email address will not be published.