25 квітня 2015 року в місті Підгородне волонтери Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», інформаційний портал міста «Podgorodnoe.in.ua»  та ініціативна група «Твоє Підгородне» організували культурно – спортивний відпочинок для місцевих жителів.

В центрі громади одночасно проходила художня виставка «Щоденник сучасності» та  перший відкритий тенісний турнір міста.

Метою художньої виставки «Щоденник сучасності» була спроба  активізувати молодих художників та донести до людей світ прекрасного і розвинути місто у мистецькому напрямку.

На виставці було представлено близько 60-ти картин 3-х учасників: Бідноголовко Таїсії, Пугачової Наталії та Меньшикова Віталія.

Дуже приємно було спостерігати як  кожен гість виставки поринав у надзвичайно цікавий світ мистецтва, а самі художники приємно поспілкувалися про спільну справу.

Під час виставки 3 картини Віталія Меньшикова були придбані відвідувачами, а ще 2 замовлено наперед. Варто підкреслити, що нещодавно цей талановитий художник переїхав у м. Підгородне з Луганщини і, не опускаючи рук, почав творити нові шедеври.

Крім цього в рамках виставки діти, які її відвідали, змогли спробувати знайти себе у живописі і намалювати свої картини. Юні художники з інтересом малювали, а їхні очі блищали від зацікавленості.

Неабиякого ажіотажу набув перший відкритий тенісний турнір міста. Охочих пограти в теніс зібралося більше, ніж ми того очікували. У турнірі взяли участь 10  команд із різним рівнем підготовки та різної вікової категорії.

Почесне перше місце зайняла команда «Стріла», друге місце – «Вбивці», а третє місце – «НИП».

Усім учасникам були вручені грамоти, переможцям корисні призи, а захід супроводжувався веселою українською музикою.

18 15 3 12 4 10 9 2 6 7 11 17 5 13 14 8

Leave a Reply

Your email address will not be published.