Під час заходу буде проведена презентація проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні» Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України», який здійснюється завдяки фінансовій підтримці національного фонду демократії (NED) і адмініструється ВОМГО «Наше Поділля» у співпраці з ГО Товариство Лева та ВГО СУМ в Україні, а також партнерськими НУО з 15 регіонів України в рамках діяльності мережі «Громадські ініціативи України».

Проект направлений на розбудову громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад в 5-ти областях України, а саме: Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській, а також налагодження кооперації локальних організацій з цих областей з іншими неурядовими організаціями України.

В рамках проекту пройдуть семінари для активістів неурядових організацій та ініціативних груп з цих областей, на яких учасники дізнаються як провести ефективні кампанії з представництва інтересів місцевої спільноти, а також як та де отримати кошти на вирішення місцевих проблем. За результатами семінарів кращі учасники матимуть можливість взяти участь в тематичних стажуваннях на базі досвіду кращих неурядових організацій України. Перевірити теорію на практиці представники локальних неурядових організацій зможуть через участь в конкурсі міні грантів. Учасники зустрічі дізнаються про умови конкурсу міні грантів на кращу громадську ініціативу України.

Під час заходу планується також обговорити наступні питання:

§ Роль місцевих ініціатив у встановленні громадянського суспільства в Україні

§ Успішні практики діяльності НУО в Україні: чи буде ефективним їх впровадження у невеликих містах та селищах?

Час проведення заходу: 29 січня о 15:00 год.

Місце проведення: конференц-зал Центру підтримки громадський і культурних ініціатив „Тамариск”.
Для участі у заході необхідно зареєструватися не пізніше 16 години 27 січня 2013 р, подзвонивши за номером 36-75-22 або 098-89-14-819.

Адреса конференц-залу: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 82Г, другий поверх. Проїзд від ЖД – та автовокзалу на маршрутному таксі № 150, від Центрального універмагу – №№ 113, 53 до зупинки „Вулиця Вакуленчука”.

Контактна особа – Ольга Бушина

Leave a Reply

Your email address will not be published.