Під час заходу відбудуться дві презентації:

* Ресурсно-інформаційний центр (RIC): потенційні можливості співпраці

Ресурсно-інформаційний центр (RIC) працює на базі Дніпропетровської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Під час заходу директор RIC Кирило Баталов та експерт RIC Дмитро Харлов презентують додатковий ефективний механізм реалізації спільних ініціатив громад і громадських організацій Дніпропетровської області та ознайомлять учасників з можливостями співпраці, які пропонує RIC громадським організаціям регіону.

* Можливості проекту «Україна: захід і схід разом!»

Під час заходу кобзар-культуролог Валерій Харченко презентує проект, спрямований на самореалізацію та підвищення патріотизму молоді через вивчення культури рідної батьківщини шляхом реалізації міжрегіональних молодіжних обмінів.

Час проведення заходу: 30 серпня 2012 р. о 15:00 год.

Місце проведення: конференц-зал Центру підтримки громадський і культурних ініціатив «Тамариск».

Засідання Клубу проходитиме у рамках проекту Центру «Тамариск» “Підвищення професійності та активності організацій громадянського суспільства Дніпропетровського регіону”, який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Для участі у заході необхідно зареєструватися не пізніше 16 години 28 серпня 2012 р.

Адреса конференц-залу: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 82Г, другий поверх. Проїзд від ЖД – та автовокзалу на маршрутному таксі № 150, від Центрального універмагу – №№ 113, 53 до зупинки „Вулиця Вакуленчука”. Мапа: http://tamarisk.org.ua/index.php/kontakti

Контактна особа – Ольга Бушина Тел. 36 75 22, (098) 89 14 819 (з10.00 до 17.00). Е-mail: tamarisk@tamarisk.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.