Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” продовжує реалізацію проекту “Підвищення професійності та активності організацій громадянського суспільства Дніпропетровського регіону” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. В рамках проекту заплановано проведення серії тренінгів.

Тренінг “Зв’язки із громадськістю” відбудеться 5 – 6 квітня 2012 р. у приміщенні Центру “Тамариск” за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 82 Г, 2-й поверх.

Відбір учасників буде проводитися на конкурсній основі.

Для участі у тренінгу необхідно не пізніше 16 години 3 квітня 2012 р. зареєструвати свою організацію на Порталі Позитивних Змін Дніпропетровщини (cso.dp.ua) в розділі “Каталог організацій громадянського суспільства” та надіслати заповнену анкету на електронну адресу: bushina@tamarisk.org.ua”> bushina@tamarisk.org.uaабо факсом (0562) 36 75 22. Анкету можна завантажити за посиланням: anketa тренинг.doc

Якщо у Вас виникнуть проблеми з реєстрацією на порталі, звертайтеся до Ольги Бушиної.

Участь у тренінгу безкоштовна. Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, обідами та кава-брейками. Для учасників з віддалених міст передбачається проживання у готелі та компенсація дорожніх витрат (вартість проїзду автобусом або поїздом за наявністю квитків).

Контактна особа – Ольга Бушина

Тел. (0562) 36 75 22, (098) 89 14 819 (з10.00 до 17.00).

Е-mail: bushina@tamarisk.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.