Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” розпочав реалізацію проекту “Підвищення професійності та активності організацій громадянського суспільства Дніпропетровського регіону”, який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

В рамках проекту заплановано проведення серії тренінгів:

–          Розробка проекту

–          Зв’язки із громадськістю

–          Громадська експертиза діяльності місцевої влади

–          Використання новітніх медіа в роботі ОГС

–          Основи фасилітації.

     Перший тренінг “Розробка проекту” відбудеться 15 – 16 березня 2012 р. у приміщенні Центру “Тамариск” за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 82 Г, 2-й поверх

Відбір учасників буде проводитися на конкурсній основі.

 Для участі у тренінгу необхідно не пізніше 16 години 13 березня 2012 р. зареєструвати свою організацію на Порталі Позитивних Змін Дніпропетровщини (cso.dp.ua) в розділі “Каталог організацій громадянського суспільства” та надіслати заповнену анкету на електронну адресу:bushina@tamarisk.org.ua“> bushina@tamarisk.org.uaабо факсом (0562) 36 75 22. Анкета додається. Якщо у Вас виникнуть проблеми з реєстрацією на порталі, звертайтеся до Ольги Бушиної.

Участь у тренінгу безкоштовна. Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, обідами та кава-брейками. Для учасників з віддалених міст передбачається проживання у готелі та компенсація дорожніх витрат (вартість проїзду автобусом або поїздом за наявністю квитків).

Контактна особа – Ольга Бушина

Тел. (0562) 36 75 22, (098) 89 14 819 (з10.00 до 17.00).

Е-mail: bushina@tamarisk.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.