Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” продовжує реалізацію проекту “Підвищення професійності та активності організацій громадянського суспільства Дніпропетровського регіону” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Тренінг “Основи фасилітації”* відбудеться 28 – 29 серпня 2012 р. у приміщенні Центру “Тамариск” за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 82 Г, 2-й поверх.

Відбір учасників буде проводитися на конкурсній основі.

Для участі у тренінгу необхідно не пізніше 16 години 23 серпня 2012 р. зателефонувати за телефоном 098 89 14 819 (з 10.00 до 13.00) або 067 63 63 240 (з 13.00 до 17.00).

Участь у тренінгу безкоштовна. Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, обідами та кава-брейками. Для учасників з віддалених міст передбачається проживання у готелі та компенсація дорожніх витрат (вартість проїзду автобусом або поїздом за наявністю квитків).

* Фасилітація – це процес створення простору для відкритого діалогу між людьми з різними точками зору; процес підтримки групи, громади, спільноти у навчанні та пошуку рішень; процес, який дозволяє групі налагодити співпрацю і працювати ефективно.

Учасники тренінгу отримають знання й навички з новітніх підходів до громадських заходів, конкретні інструменти, засновані на співпраці у вирішенні проблем громад.

Leave a Reply

Your email address will not be published.