11-12 вересня 2015 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив  «Тамариск» відбулася орієнтаційна сесія для субгрантерів проекту у Дніпропетровській області, на якій презентовано результати конкурсу малих грантів для громадських об’єднань та ініціативних груп Дніпропетровської області «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні».

Організатор конкурсу — Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», який реалізується у восьми регіонах України за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює громадська організація «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи».

Відзначаючи активність громадських активістів області, директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська повідомила, що загалом було подано 30 проектних пропозицій від громадських, благодійних організацій та ініціативних груп, у тому числі з сільських районів.

Актуальність та обґрунтованість поданих заявок оцінювали незалежні експерти, які визначили 9 найбільш якісних і перспективних ініціатив.

Переможцями конкурсу стали:

Проекти-переможці спрямовані на захист і просування прав людини, здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів влади, громадянську освіту, підтримку внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей тощо. В результаті конкурсу громадські об’єднання та ініціативні групи Дніпропетровщини отримали унікальний шанс втілити у життя свої суспільно важливі ініціативи.

Реалізація проектів триватиме від п’яти до шести місяців. У наступному році  планується проведення другого етапу конкурсу, тож ті ініціативні групи та організації громадянського суспільства, які не брали участь у першому відборі або не отримали підтримки своїх проектних пропозицій, ще матимуть можливість скористатися нагодою для впровадження власних ініціатив у 2016 році.

Подписание_1 Подписание_2 Подписание_3 Подписание_4 Подписание_5 Подписание_6 Подписание_7 Подписание_8 Подписание_9 Подписание_10 Подписание_11 Подписание_12