24 лютого 2016 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив  «Тамариск» відбулося оголошення конкурсу міні-грантів для НДО – учасників проекту «Підвищення спроможності НДО Центральної і Східної України» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Конкурс адмініструє Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, спрямованих на поліпшення життя людей, демократичні зміни і розвиток місцевої громади.

Актуальність та обґрунтованість поданих заявок оцінювали незалежні експерти, які визначили 8 найбільш якісних і перспективних ініціатив.

Переможцями конкурсу стали:

  • Проект: «Підтримка дітей, які мешкають в небезпечній зоні збройного конфлікту», громадська організація «Дніпропетровської області «Хто, як не я?» в партнерстві з благодійною організацією «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ».
  • Проект: «ПАГІН», громадська організація «Солянка».
  • Проект: «ПРАВО НА ПРАВО», громадська організація «Гуманітарний рух».
  • Проект: «Психологічна підтримка сімей з дітьми в місті Авдіївка Донецької області», громадська Організація «Допомога».
  • Проект: «Об’єднання за для вирішення транспортних проблем мешканців Інгулецького району м. Кривого Рогу», благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Ожина», міжнародний благодійний фонд «Ожина».
  • Проект: «Інноваційні техніки в адаптації переміщених осіб в кризових умовах», громадська організація «Творча майстерня «Поклик майбутнього».

 

  • Проект: «Психологічний супровід родин у кризовому стані», громадська Організація «Ріка Життя».
  • Проект: «Об’єднуємося заради майбутнього», громадська організація «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас».

Проекти-переможці спрямовані на захист і просування прав людини, здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів влади, громадянську освіту, підтримку внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей тощо. В результаті конкурсу громадські об’єднання та ініціативні групи Дніпропетровщини отримали унікальний шанс втілити у життя свої суспільно важливі ініціативи.

1 2 3 4 5 6 7 8

Leave a Reply

Your email address will not be published.