Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»  оголошує конкурс на участь у тренінгу «Розробка соціальних проектів» для представників організацій громадянського суспільства.

Під час тренінгу учасники отримають теоретичні знання щодо структури та основних складових проекту, ознайомляться з ефективними підходами до процесу розробки проекту. Практична робота на тренінгу буде сфокусована на розробці реальних проектів, які учасники прагнуть практично реалізувати, актуальних для їхніх організацій.

До участі в тренінгу запрошуються представники ОГС з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей.

Тренінг відбудеться  10–12 квітня 2018 р. у місті Дніпро в офісі Центру «Тамариск».

Учасники заходу забезпечуються матеріалами, харчуванням. Проживання в готелі та компенсація вартості проїзду надається для учасників з інших міст та селищ.

Будь ласка, для участі у конкурсі зареєструйтесь  до 12:00, 06 квітня 2018р. за посиланням: https://goo.gl/forms/ZGnJOAYuMgfRxlR93

Контактна особа: Ольга Шрейдер: (067) 560 74 45.

 Тренінг проводиться в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральної та Східної Україні», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.