Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» запрошує на чергове зібрання Клубу Позитивних Змін, яке відбудеться в рамках Дня відкритих дверей. Члени «Тамариска» будуть раді привітати, як вже давно знайомих, так й нових ініціативних представників громад та організацій у своєму новому офісі.

Головною ціллю зустрічі стане обмін цінним досвідом громадської діяльності з ініціативною молоддю та обговорення нових, актуальних можливостей у сфері громадської діяльності.

В рамках зустрічі відбудеться презентація програми «Відкритий світ» Олександром Мітьковим. Дана програма фінансово підтримується Конгресом США та адмініструється Радою опікунів Центру лідерства «Відкритий світ». Олександр прийняв участь у програмі «Відкритий світ» 03.12.2014-14.12.2014 р. США м.Вашингтон, м.Детройт, м. Пітсфілд за напрямком управління місцевими громадами. Головна ціль програми  – це формування кращого взаєморозуміння між Україною та США шляхом надання новітнім лідерам України можливості безпосередньо спостерігати та пізнавати досвід американського політичного, ділового та громадського життя.

А також презентація Стадничук Наталі, яка розкаже про нові можливості та інстутиційний розвиток громадських організацій на прикладі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Зустріч Клубу Позитивних Змін пройде 19.01.2015 о 15:00 за адресою пр. Кірова 22.

До участі у клубі запрошуються члени громадських організацій, ініціативні люди, журналісти, медіа представники.

Прохання повідомити про свою згоду до 18.01.2015, надіславши на електронну пошту лист з відповіддю.

Тел.: +38 0562 36 75 22

Електрона пошта: tamarisk@tamarisk.org.ua

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.