Що: театральні ігри та серйозні розмови для мешканців та мешканок Сєвєродонецька та сусідніх міст

Коли: 15-17 січня 2016 року, 10:00-18:00 щодня

Організатори забезпечують проживання та харчування для всіх відібраних до участі, та оплату проїзду – за наявності квитків

Де: м. Сєвєродонецьк. Точне місце події буде повідомлено після реєстрації

Для кого: будемо раді бачити людей різного віку – молодих і старших, із педагогічного, волонтерського, активістського середовищ, вимушених переселенців та перселенок, студентство та всіх бажаючих із різних міст України

Скільки: участь безкоштовна

Хто: Конгрес національних громад України та Київський освітній центр «Простір Толерантності» в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення».

Зараз часи турбулентності, і у багатьох з нас багато неспокою. В повітрі висить відчуття, що треба починати нове життя, але часто немає на це ані сил, ані бажання. Розбиратись, чого насправді хочеться і що насправді пригноблює, а також робити наступні вдалі кроки для життя ми пропонуємо за допомогою театру.

За результатами семінару ви зможете створити форум-виставу. Формат форум-театру передбачає активну участь глядачів у розвитку сюжетної лінії. Його особливість в тому, що кожен гість може взяти участь у виставі та запропонувати свій варіант вирішення представлених проблем. Таким чином, актори та глядачі будують діалог навколо піднятої проблеми та спільно шукають варіанти її вирішення.

Якщо Вам цікаво взяти участь у семінарі і ви готові присвятити розвитку себе та пошуку нових цікавих рішень для свого життя три дні з 10:00 до 18:00 — будь ласка, зареєструйтеся за посиланням до 10 січня 2016 року.

«Я вірю в демократію, але в реальну демократію, яка не є фальшивою демократією, де тільки сильні люди можуть говорити. Для мене в демократії говорять всі» (L) Августо Боаль, засновник методики Форум театру.

Контакти

  • Київський освітній центр «Простір Толерантності»
  • Сергій
  • tolerancespace@gmail.com
  • +38 (095)7060670
  • http://www.tolerspace.org.ua/

Leave a Reply

Your email address will not be published.