21 січня 2021 р. відбулася перша онлайн зустріч команди Центру «Тамариск» з учасниками третій «Школи інформування та комунікації» в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України». Навчання в Школі розпочинають громадські активісти з 7 областей України: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська та Харківська.

На початку заходу директорка Тетяна Карельська розповіла про діяльність організації та мету проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України». Вона підкреслила, що освітня програма спрямована на підготовку професійних комунікаторів для організацій громадянського суспільства.

Зустріч проводила фасилітатор – провідний тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук. Спочатку відбулось знайомство з командою Центру «Тамариск», а потім учасники розповіли про свої організації та очікування від проєкту.

Наталія Стаднічук детально розповіла про програму «Школи інформування та комунікації», яка складається з 10 модулів.

Освітня програма буде проводитися у комбінованому форматі: online + offline.

Учасники разом з тренером вже почали працювати, а саме: розглядали цікавий інструмент «Чотири сходинки компетенцій». Відбулося дуже жваве обговорення: учасники ділилися своїм розумінням інструменту та враженнями від отриманої інформації.

Під час онлайн занять робота буде відбуватися за допомогою платформ ZOOM та MIRO.

 

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.