Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) за підтримки Embassy of Great Britain, запускає ряд дводенних тренінгів для громадських активістів, журналістів, представників органів влади та всіх зацікавлених осіб з питання забезпечення політичних прав внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Це новий навчальний модуль на тему участі внутрішньо переміщених осіб у виборах. Його метою є поглиблення розуміння учасниками міжнародних зобов’язань і стандартів щодо участі ВПО у виборчих процесах; розгляд питань та успішних практик щодо участі ВПО, розробки законів, політики та планів діяльності, ролі громадянського суспільства та міжнародної спільноти; рекомендацій щодо шляхів забезпечення виборчих прав ВПО.
Тренінги пройдуть у 10 містах України; участь у тренінгах безкоштовна (організатори забезпечують проживання та проїзд учасників).
Графік проведення тренінгів:
 
– 22-23 березня у Полтаві (для учасників з Сумської та Полтавської областей) та 27-28 березня у Харкові (для учасників з Харківської, Донецької та Луганської областей)
– 26-27 березня у Вінниці (для учасників з Тернопільської, Хмельницької та Житомирської областей) та 28-29 березня у Рівному (для учасників з Волинської та Рівненської областей)
– 20-21 березня у Львові (для учасників з Львівської та Тернопільської областей) та 25-26 березня у Івано-Франківську (для учасників з Івано-Франківської, Закарпатської і Чернівецької областей)
– 25-26 березня в Одесі (для учаснкиів з Одеської та Запорізької областей) та 28-29 березня у Миколаєві (для учасників з Херсонської та Миколаївської областей)
– 26-27 березня у Кропивницькому (для учаснкиів з Кіровоградської та Дніпропетровської областей) та 28-29 березня у Черкасах (для учасників з Київської, Черкаської та Черніговської областей)
Щоб взяти участь у тренінгу, необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/2tCCPS27hvS185aw1 . Оскільки кількість місць для участі у тренінгах обмежена, учасники будуть відібрані на конкурсній основі. Реєстрація закривається за 3 дні до початку тренінгу.
 
Контактна особа: Тетяна Дурнєва, виконавчий директор,
ГО “Громадський Холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”
+38 (050) 1999-055, +38 (067) 705 85 85
https://www.facebook.com/TetyanaDurnyeva
www.facebook.com/cvu.dn.ua
www.facebook.com/grupa.vplyvu

Leave a Reply

Your email address will not be published.