Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує набір учасників на триденний тренінг «Підхід, що базується на правах людини (ППЛ) у діяльності організацій громадянського суспільства».

Цей підхід став одним з керівних у діяльності міжнародних організацій та агенцій місцевого розвитку. Програми, розроблені на основі прав людини спрямовані на довгостроковий вплив на культурні та соціальні норми і цінності, що призводить до сталих змін у місцевих громадах.

Керуючись у діяльності своєї організації принципами ППЛ ми: популяризуємо права людини; враховуємо інтереси вразливих груп суспільства; підвищуємо прозорість та підзвітності органів влади та допомагаємо їм виконувати їх зобов’язання стосовно прав людини та інше.

Під час тренінгу учасники ознайомляться з концепцією ППЛ; дізнаються про стратегічне планування діяльності організації, розробку та реалізацію проектів з використанням Підходу, що базується на правах людини.

Тренінг відбудеться 16-18 лютого 2017 року у м. Дніпро.

До участі у тренінгу запрошуються представники та представниці регіональних організацій громадянського суспільства. Заявки на участь у тренінгу приймаються до 23:00 5-го лютого 2017р.

Електронну анкету можна заповнити за посиланням:

https://goo.gl/forms/DJj0il1xlvPa2g4k1

Відбір учасників та учасниць відбуватиметься на конкурсних засадах. Важливу роль при виборі учасників та учасниць відіграє мотивація до використання даного підходу у власній громадській діяльності та діяльності всієї організації.

Про результати буде повідомлено не пізніше 12:00 7-го лютого 2017р. електронною поштою.

Тренінг проводять:

Пилипенко Кирил — тренер, експерт з прав людини.

Віталій Моргун – тренер, експерт з прав людини та розвитку місцевих громад.

Участь у тренінгу безкоштовна! Організатори заходу компенсують витрати на проїзд в обидва кінці та забезпечують учасників на час тренінгу матеріалами, проживанням і харчуванням.

Детальна інформація про місце проведення тренінгу, його програму буде надана відібраним учасникам додатково на вказаний в анкеті email.

При виникненні питань звертатися на електронну пошту tamarisk.org.ua@gmail.com або  за телефоном – (050) 154 03 71 (Пилипенко Кирил)

Тренінг проводиться за підтримки ПРООН та ГО «МАРТ» в рамках проекту “Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Запрошення на тренінг з ППЛ_Дніпро_16-18 лютого 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published.