Запрошуємо Вас до участі у тренінгу “Основи електронного врядування”, який буде проводитися Центром «Тамариск» у партнерстві з Дніпропетровською обласною універсальною науковою бібліотекою спільно з програмою «Бібліоміст».

Тренінг відбудеться 25 квітня 2013 р. у приміщенні Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ю. Савченка, 10.

Реєстрація учасників з 9.30, тренінг триватиме з 10.00 до 14.00.

На тренінгу будуть розглянуті питання електронного врядування, електронної демократії, електронних послуг. Учасники будуть ознайомлені із законодавством України, на якому базується розвиток е-урядування та прикладами надання електронних послуг в інших країнах. Також ви матимете можливість отримати навички з користування інструментами електронної демократії, адміністративними електронними послугами національного та регіонального рівнів, та ін. електронними послугами для населення.

Участь у тренінгу безкоштовна. Для учасників з віддалених міст передбачається компенсація дорожніх витрат (вартість проїзду автобусом або поїздом за наявністю квитків в обидві сторони).

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету, та надіслати її за адресою tamarisk@tamarisk.org.ua або bushina@tamarisk.org.ua до 23 квітня 2013 р. не пізніше 14.00.

ЗАЯВКА

на участь у тренінгу “Основи електронного врядування”

Особисті дані:

Прізвище

Ім’я

По-батькові

Дата народження

Телефон
(з кодом міста)

Мобільний телефон

Електронна пошта

Інформація про організацію/установу:

Назва організації

Прізвище, ім’я, по-батькові та посада керівника

Адреса

Телефон
(з кодом міста)

Факс
(з кодом міста)

Електронна пошта

Веб-сайт

Місія, основна мета діяльності організації

Основні напрямки роботи організації

Ваша посада в організації

Чому Ви бажаєте прийняти участь у тренінгу? Опішить Вашу мотивацію:

Як Ви плануєте застосовувати знання та навички, отримані під час тренінгів?

Дякуємо! Чекаємо на Ваші анкети!

Leave a Reply

Your email address will not be published.