Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує набір представників організацій громадянського суспільства (ОГС) на безкоштовний триденний тренінг «Основи організаційного розвитку громадських і благодійних організацій ».

Тренінг відбудеться 16-18 листопада 2016 року у м. Дніпро.

До участі у тренінгу запрошуються ОГС Дніпропетровської області та підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей, що працюють з ВПО.

Заявки на участь у тренінгу приймаються до 12:00 10-го листопада 2016р.

Електронну анкету можна заповнити за посиланням:

https://goo.gl/forms/EsJhvnlauUxx59Sk1

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Про результати буде повідомлено не пізніше 12:00 11го листопада 2016р. електронною поштою.

Будь ласка, уважно заповнюйте поля «Контактний телефон» та «Адреса електронної пошти».

Під час тренінгу учасники отримають знання щодо планування, визначення та впровадження в ОГС ключових механізмів організаційного розвитку.

В програмі тренінгу:

  • Законодавче регулювання діяльності громадських об’єднань: що потрібно знати громадському діячу?
  • Методика оцінки розвитку ОГС щодо основних потенціалів у трьох сферах: внутрішній розвиток, програмна діяльність та зовнішні комунікації.
  • Внутрішній розвиток: чи потрібна стратегія?
  • Бачення і місія організації: як сформулювати місію організації?
  • Спільні цінності і погляди: як перейти від декларацій до відповідальних дій?
  • Внутрішня структура організації: демократичне врядування, як потенціал розвитку.
  • Життєздатність організації: стратегії досягнення організаційної і фінансової сталості.

Тренінг проводять:

Наталія Стаднічук — тренер, коуч, фасилітатор. Експерт з питань проектного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.

Оксана Мірошниченко – експерт з питань проектного та фінансового менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства.

Участь у тренінгу безкоштовна! Організатори заходу компенсують витрати на проїзд в обидва кінці та забезпечують учасників на час тренінгу матеріалами, проживанням і харчуванням.

При виникненні питань звертатися на електронну пошту tamarisk.org.ua@gmail.com або  за телефонами:  (0562) 36 75 22,  (099) 318 42 45  (Шрейдер Ольга)

Довідка:

Тренінг проводиться в рамках програми «Підвищення потенціалу організацій громадянського суспільства, що працюють з ВПО у Дніпропетровському регіоні та на територіях, підконтрольних Україні в Донецькій і Луганській областях».

Програма реалізується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Запрошення на тренінг 16-18 листопада 2016р.

Leave a Reply

Your email address will not be published.