Національна спілка журналістів України та Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує журналістів до участі в тренінгах, присвячених удосконаленню практичних навичок роботи з онлайн-медіа.

27-28 листопада відбудеться тренінг в Дніпропетровську для учасників з Донецької, Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької областей.

Останній день прийому заявок – 21 листопада.

Тренінг складатиметься з наступних сесій:

1. Веб-аналітика (тенденції онлайн-медіа, переваги та недоліки існуючих систем веб-аналітики, поведінка читачів на сайті, баланс між дотриманням професійної етики та приваблення аудиторії).

2. Візуальний контент (особливості роботи з візуальним контентом, правила створення мультимедійних історій, етика фото- та відеозйомки, використання гаджетів для створення відеорепортажів).

3. Соціальні медіа (використання соціальних медіа як джерела новин, дотримання етичних стандартів при роботі з соціальними медіа, соціальні мережі як спосіб просування матеріалу, правила роботи з коментарями).

4. Цифрова безпека (основи кібер-безпеки в редакції, інструменти безпечних комунікацій, безпека в соцмережах).

Тренери:

Еміне Зіятдінова, фотограф-документаліст, сертифікований тренер Міжнародної Федерації Журналістів (випускниця університету Огайо).

Кріс Дотен, старший керівник відділу технологій та інновацій Національного інституту Демократії (м. Вашингтон, США).

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна».

Дмитро Тужанський, експерт з цифрових комунікацій.

До участі в тренінгах запрошуються журналісти, які працюють як у інтернет-ЗМІ, так і в традиційних ЗМІ, але використовують онлайн-інструменти для роботи. Перевага надаватиметься кандидатам, які мають досвід роботи з онлайн-медіа, є членами НСЖУ, готові поділитися отриманими знаннями з колегами.

Охочі взяти участь у навчанні мають подати заявку на адресу організаторів – oblik@nsju.org. Заявка повинна містити короткий мотиваційний лист (відповідь на питання – чому ви хочете взяти участь у тренінгу) та короткі відомості про претендента і видання, яке він представляє. Учасники з інших міст забезпечуватимуться проживанням у готелі (1 ніч), їм також компенсуватимуть транспортні витрати (квитки на автобус та залізницю). Кількість місць обмежена.

Leave a Reply

Your email address will not be published.