8 серпня в рамках Action Institute вперше відбудеться тренінг у м. Дніпро. Він буде присвячений успішним комунікаційним практикам і пошуку ресурсів для проведення адвокаційних кампаній. До участі запрошуються громадські діячі, правозахисники, члени некомерційних організацій, журналісти.

Action Institute – це проект для вивчення і практики стратегічних адвокаційних кампаній. Він відкриває громадським активістам і вченим доступ до знань та досвіду світового рівня на теми соціальних змін, які досягаються мирним шляхом. Проект створений для тих, хто не готовий миритися з несправедливістю і порушенням прав людини – для активістів, вчених і фахівців, які хочуть змінити свої спільноти, міста і країни.

Анкета для реєстрації. Дедлайн для подачі заявок 2 серпня 24:00.

Учасники, які пройшли відбір, будуть сповіщені до 4 серпня включно. Організатори покривають обід та кава-паузи під час тренінгу.

Програма тренінгу

11:00-12:20 Ефективні повідомлення (меседжинг) і комунікації адвокаційної кампанії, Міндаугас Лапінскас (Литва), міжнародний експерт з ведення кампаній та комунікацій.

12:20-12:40 Кава-пауза

12:40-14:00 Ефективні повідомлення (меседжинг) і комунікації адвокаційної кампанії, Міндаугас Лапінскас, продовження

14:00-15:00 Обід

15:00-16:20 Залучення коштів (фандрайзинг) та работа з донорами, Анастасія Козловська (Україна), керівниця відділу міжнародних відносин Transparency International Україна.

16:20-16:40 Кава-пауза

16:40-18:00 Залучення коштів (фандрайзинг) та работа з донорами, Анастасія Козловська, продоження.

Спікери

Міндаугас Лапінскас – був головним стратегом успішних місцевих, національних і європейських виборчих кампаній Ліберальної партії в 2008, 2009, 2011 і 2012 роках. Міндаугас консультував виборчі кампанії і проводив тренінги в більш ніж 10 країнах світу. З 2012 року він працює в проектах з українськими, російськими, білоруськими активістами. Міндаугас навчався в університетах Вільнюса і Осло, довгий час працював менеджером з маркетингу в таких великих компаніях, як Procter & Gamble, Carlsberg і інших.

Анастасія Козловцева – керівниця відділу міжнародних відносин Transparency International Україна. Завдяки Анастасії, Україна успішно співпрацює з Європейською комісією, різними програмами USAID, Фондом демократії ООН та багатьма іншими організаціями. Анастасія має великий досвід написання грантових заявок та проектів, успішної комунікації з донорами та міжнародними партнерами. Вивчала управління бізнесом і адміністрування в Міжнародному університеті LCC в Литві. Має ступінь магістра державного управління Українського католицького університету

Leave a Reply

Your email address will not be published.