У рамках впровадження Проекту USAID “Посилення контролю за туберкульозом в Україні” у співпраці з ГО “Інфекційний контроль в Україні” 22-26.12.2014 відбудеться тренінг для представників неурядових організацій “Впровадження заходів інфекційного контролю туберкульозної інфекції серед представників неурядових організацій”.

Для участі в тренінгу запрошуються представники неурядових організацій з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської, Херсонської областей та м. Києва.

Тренінг відбудеться в тренінговому центрі з інфекційного контролю за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25/1.

Загальний критерій для відбору учасників тренінгу: спеціалісти повинні мати відношення до надання послуг хворим на туберкульоз або ко-інфекцію ТБ/ВІЛ.

Для реєстрації на участь у тренінгу необхідно заповнити онлайн-анкету до 18-00 11 грудня 2014 року.Запрошення на тренінг відібрані учасники отримають 12 грудня 2014 року.

Кількість місць обмежена.

УВАГА! Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам з інших міст буде забезпечене проживання та відшкодування транспортних витрат, усім учасникам буде забезпечено харчування.

Будемо раді бачити Вас серед учасників тренінгу.

Контакти:

ngoicukraine@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.