Зараз, як ніколи раніше, важливо вміти аналізувати, критично оцінювати та розуміти складні політичні процеси в державі, створювати якісний медіа-контент, відділяючи правду від брехні та реальність від фейків.

В рамках проекту «Медіаграмотність на захисті Вітчизни» громадська організація «Регіональне об’єднання молоді» оголошує конкурсний набір на дводенний тренінг з основ медіа грамотності та європейських стандартів журналістики. До участі запрошуємо молодих журналістів, представників молодіжних ЗМІ з Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей.

Головною метою тренінгу є надати 20 молодим людям знання та навички, які дозволяють аналізувати, критично оцінювати та розуміти складні політичні процеси в державі, їх вплив на свідомість людей, покращити свої професійні навички та отримати нові знання.

Захід відбуватиметься у місті Слов’янськ (Донецька область) 28-29 вересня 2015 року. Протягом тренінгу учасники отримають знання щодо прав людини стосовно вільного доступу до інформації, медіаграмотності та критичного мислення, вдосконалять власні навички створення медіа контенту.

Тренінг буде проводитись за провідними Європейськими методиками, використовуючи переваги неформальної освіти для цікавого та продуктивного навчання молоді.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі у тренінгу учасники забезпечуються проживанням, харчуванням, компенсація квитків буде проходити тільки за наявністю оригіналів в обидві боки.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням http://goo.gl/forms/hGFQ5gJzGf до 24 вересня 2015 року. Про результати відбору буде повідомлено 25 вересня 2015 року на електронну адресу кандидата.

Проект реалізується за підтримки Генерального консульства федеративної республіки Німеччини у м. Донецьк з місцерозташуванням в м. Дніпропетровськ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.