17-20 травня 2016 року в місті Дніпро відбувся тренінг «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад» в рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В тренінгу взяли участь 24 представника із Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Рівненської, Херсонської областей.

Тренери:  Наталія Стаднічук, Олександр Мітьков та Віталій Моргун.

Учасники тренінгу познайомились з існуючими сучасними підходами до розвитку місцевих громад та отримали практичні інструменти для застосування у своїх громадах, були розглянуті такі підходи, як соціальна анімація, проектний підхід, інтегральний підхід і фасилітація у громаді.

Особливу увагу приділили усвідомленню якостей та принципів громадського діяча, що дозволять йому організовувати конструктивну комунікацію між людьми з різним досвідом та різними точками зору, допомагати людям знаходити порозуміння з проблемних і важливих для них питань.

Під час тренінгу була створена атмосфера взаєморозуміння та партнерства. Досягнута домовленість про співпрацю, обмін досвідом, спільні дії. Учасники запрошували один одного до участі у заходах, домовлялися про наступні зустрічі. Значною подією стала їхня  участь у міському «День Вишиванки», який організували грантери Центру «Тамариск»:  «Сила майбутнього», «Творча майстерня «Поклик майбутнього», «За майбутнє України». Ці організації створені переселенцями з Донбасу, інтегрувалися в місцеву громаду,  тісно співпрацюють з місцевими НДО та владою. Гості взяли участь у конкурсі на кращу вишиванку, майстер-класі з петриківського розпису, познайомилися з колекцією старовинного вбрання, виставкою фото робіт переселенців «Місто Дніпро»,  прослухали виступ музичного гурту «Вертеп». Участь у такому заході об’єднала представників всіх регіонів.

Дякуємо учасникам тренінгу за таку кількість позитивних відгуків та статей на сайтах. Ми дуже вдячні за теплі слова! Завжди раді бачити Вас на заходах Центру “Тамариск”

«Сьогодні я з упевненістю можу віднести себе до щасливих людей, через те, що мені пощастило взяти участь у тренінгу «Сучасні підходи до розвитку місцевих громад». Хочу подякувати організаторам, особливо Тетяні Семенівні Карельській, за те, що дали можливість проявити себе і познайомиться з іншими учасниками: з такими світлими, відвертими та креативними. Також хочу подякувати тренерам (Наталії Стаднічук, Олександру Мітькову, Віталію Моргуну), які витрачали свій час та енергію заради поліпшення наших знань. Усім організаторам, учасникам та тренерам хочу побажати залишатися такими, якими вони є!!! Успіхів всім нам та до нових зустрічей!!!»

Олена Соболь, ГО «Наша громада» м. Кремінна, Луганська обл.

«Ось і завершився дуже цікавий і насичений тренінг “Сучасні підходи до розвитку місцевих громад”, який відбувся у м.Дніпропетровськ з 17-20 травня. Дуже цікаві теми, суперові тренери і багато ідей та інструментів, як розвивати наші громади. Особлива подяка команді центру “Тамариск” та її лідеру Тетяні Семенівні Карельській.»

Владимир Жданов, ГО « В Єднанні сила» смт. Любимівка, Херсонська обл.

 «4 дня пролетели очень быстро. Спасибо большое организаторам, а именно Центру поддержки общественных и культурных инициатив “Тамариск”. Очень душевный, приятный, качественный прием. Спасибо за качественную подачу информации и глубокое содержание. Уровень информации очень высокий.»

Денис Белік, Асоціація «Відродження та розвиток» м. Бахмут (Артемівськ), Донецька обл.

 

4 5 6 7 8 9 10 11 1213 14 2 315 16 17 18 19 20 21 22

Leave a Reply

Your email address will not be published.