21-22 квітня 2016 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося продовження тренінгової програми 5 «Школа Позитивних Змін», яка спрямована на посилення спроможності та організаційний розвиток громадських об’єднань Дніпропетровської області.

Учасники прийняли участь у  дводенному тренінгу «Стратегічне планування».

Тренером була Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу учасники отримали практичні знання та навички щодо стратегічного планування діяльності та розвитку громадських і благодійних організації.

Роботу під час тренінгу було сфокусовано навколо інструментів, що допомагають розробляти реальні та життєздатні стратегічні плани.

Учасники дізналися, що таке стратегічний план, з чого він складається та чим відрізняється від інших планів організації, усвідомили його мету та структуру. Розглянули основні етапи процесу стратегічного планування та попрактикувалися в інструментах, що допомагають зробити цей процес командним, цікавим та одночасно результативним.

Під час роботи в групах, на прикладі чотирьох кейсових організацій, учасники попрактикувалися та засвоїли такі інструменти, як техніка заохочуючих запитань, колесо цінностей, техніка формулювання місії, розробка бачення з позиції «Мрійника» за допомогою циклу У. Діснея, аналіз трендів, SWOT-аналіз, критерії постановки ефективних стратегічних цілей тощо.

Також під час дискусій учасники обговорили структуру процесу та підходи до розробки стратегічних планів у своїх організаціях.

«Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках проекту ЦПГКІ «Тамариск» «Підвищення спроможності НДО Центральної та Східної України», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

1 4 7 10 12 15 20 24

Leave a Reply

Your email address will not be published.