Асоціація інженерів енергетиків України (АЕЕ Україна) в рамках впровадження проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» оголошує конкурс серед спеціалістів в сфері енергетичного менеджменту для підготовки та проходження сертифікації енергоменеджерів відповідно до вимог міжнародної Асоціації інженерів енергетиків, США (АЕЕ) «Сертифікований енергоменеджер».

Система сертифікації спеціалістів АЕЕ є однією з найбільш престижних систем сертифікації фахівців в галузі енергетики в світі. Сучасне бачення якості та компетенції АЕЕ формується на підставі багаторічного вивчення вимог роботодавців та досвіду підготовки кадрів в США та світі. Результати вивчення та узагальнення досвіду трансформовані у вимоги до компетентності фахівців з енергоменеджменту, в тому числі у вимоги до змісту підготовки та зовнішньої незалежної сертифікації.

Міжнародна програма сертифікації енергоменеджмерів АЕЕ орієнтована на впровадження найкращих міжнародних практик та передбачає врахування вимог міжнародних та національних стандартів з енергетичного менеджменту.

Тренінг та екзаменація відбудеться 06.07.2015 – 11.07.2015 в м. Київ.

Участь в сертифікаційному курсі безкоштовна. Учасники з інших міст України отримають компенсацію проживання та добові.

Процедура подачі заявки

Для участі необхідно заповнити Заяву, що розміщено на сайті АЕЕ Україна (www.aee-ua.org) та з усіма необхідними документами надати в електронному вигляді в адресу aee.ukraine@gmail.com.

Кінцевий термін подачі заявок: 14.06.2015р. 23:59 за Київським часом.

Комісією буде відібрано 20 спеціалістів, що матимуть змогу пройти підготовку та отримати сертифікат міжнародного зразка за програмою «Сертифікований енергоменеджер», з яких 5 найкращих за результатами екзаменації матимуть змогу отримати кваліфікацію тренера за відповідною програмою.

Організаційні деталі проведення сертифікаційного курсу будуть повідомлені відібраним учасниками після закінчення терміну подачі заявок.

Leave a Reply

Your email address will not be published.