Ресурсний центр для викладачів англійської мови запрошує викладачів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, студентів і всіх охочих на другу частину безкоштовного тренінгу «Психологічні аспекти лідерства, постановки цілей та інтерпретації міміки і мови тіла».
ТРЕНЕР: Ніколя Такусель, французький коуч по персональному розвитку, лідерству, психології поведінки, член НДО, психолог, який на добровільних засадах працює в Україні з українськими військовими, що беруть участь в АТО.
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 5 червня, п’ятниця, 15:00 – 18:00 (з перервою)

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Ресурсний центр для викладачів англійської мови за адресою: Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.

Ніколя Такусель описує мету тренінгу наступним чином: «На зустрічі ми спробуємо розібратисьу несвідомих механізмах роботи мозку, що лежать в основі несвідомих процесів мислення. Це допоможе нам зрозуміти, що саме перешкоджає нам в досягненні наших цілей, або чому ми заміняємо наші цілі на цілі інших людей. Приходьте і спробуйте зрозуміти несвідомий процес мислення (психогенеалогія, система переконань тощо), щоб навчитись втілювати свої цілі в життя! ”

Ніколя Такусель

Коуч, фахівець з психології поведінки

“Тіло ніколи не бреше … воно передає”

Захід відбудеться англійською мовою.

Для участі у заході зареєструйтесь, будь ласка, по телефонам: (044) 425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою:etrc_kyiv@yahoo.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.