Навчання передбачено для активістів місцевих громадських організацій та ініціативних груп з Миколаївської та Херсонської областей, які працюють на користь своєї громади та хочуть поглибити свої знання з форм громадянської активності на локальному рівні, зокрема, через посилення ресурсних можливостей власної організації.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь про основи соціального медіа маркетингу, роботу з медіа-контентом, присутність організації в Google, оформлення і робота з YouTube, сайти без витрат та інше.

Навчання відбудеться 26-27 лютого в м. Херсоні.

Тренери: Юрий Антощук, експерт-консультант з впровадження інформаційно-комунікаційних Інтернет технологій в роботу підприємств

Жукова Ольга, голова правління МО «Нова генерація», експертка ПРООН

УВАГА! Для участі у тренінгу необхідно мати з собою ноутбук або планшет.

Організатори забезпечують учасникам та учасницям відшкодування коштів за проїзд, проживання, харчування та навчальні матеріали.

Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо заповнити онлайн-анкету до 16 лютого 2015 року до 23:00 включно.

Анкета за посиланням

Пріоритет надаватиметься учасникам з сільських населених пунктів і районних центрів.

Більш детальну інформацію можна отримати від Наталі Чермошенцевої, асистента проекту: n.chermoshentseva@gmail.com, тел. (0552) 42 03 22.

Навчання проводиться в рамках проекту «Локальні НГО для розвитку громади». Проект фінансується з коштів Національного Фонду в підтримку демократії (США).

Leave a Reply

Your email address will not be published.