Запрошуємо представників організацій громад національних меншин та мігрантів з усієї України до подання заявок на участь у 3-денному тренінгу «Практики захисту та попередження проявів міжетнічної ненависті» 18-20 лютого 2015 року у місті Одеса.

Тренінг проводиться Регіональним представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні та Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні.

Тренінг передбачає надання практичних знань та навичок щодо попередження агресивного ставлення та нападів, спілкування з правоохоронним органами, права і обов’язки потерпілої особи у кримінальному провадженні тощо. Учасники також отримають досвід роботи у форматі Жива бібліотека та Вільний простір (Open-space).

Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена.

Сесії тренінгу будуть проводити запрошені експерти. Усі учасники тренінгу отримають сертифікат.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування та компенсацію транспортних витрат учасників (в межах вартості квитка на потяг (купе) або автобус від місця проживання до Одеси).

Процедура подачі заявки: форму заявки за цим посиланням потрібно заповнити до 10 лютого 2015 р.

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені відібраним учасникам по закінченню терміну подачі анкет 11 лютого 2015 р.

Контактна особа: Яна Салахова, ysalakhova@iom.int,

Марія Коваль, maria.koval@fes.kiev.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.