Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» запрошує до участі у тренінгу «Пісочний ретрит» воїнів, які повернулися із зони бойових дій, членів їх родин, волонтерів, що проживають у місті Дніпро та Дніпропетровській області.

Мета реабілітаційного тренінгу: дати навички саморегуляції, створити позитивні переконання про свої здібності і можливості, допомогти звільнитися (трансформувати) внутрішні переживання.

Тренінг відбудеться у місті Дніпро 20.09.2018р. з 10.00 до 17. 00

Як людина знаходить свій шлях в житті в часи змін. Як Воїн, повертаючись додому може трансформувати свій досвід.

Ви отримаєте техніки, які допомагають адаптації людини в нових умовах.

У кожної людини є унікальна здібність, яка завжди з ним. Вона допомагає контролювати і управляти своїм фізичним та емоційним станом. Нажаль, люди використовують цей потенціал не так ефективно.

Ці навички та принципи, які Ви отримаєте є основою для досягнення майстерності в бойовому мистецтві. В житті, за лаштунками бою, воїн має можливість реалізовувати себе так само майстерно.

Цей тренінг поєднує в собі принципи східних бойових мистецтв з зануренням в пісочно-світлову техніку. Досвід здобутий на війні підсилює можливості для вдосконалення.

Тренери: Михайло Павловський – майстер східних бойових мистецтв, ветеран АТО,

психолог

Іван Білостоцький – коуч, волонтер, майстер пісочно-світлового методу.

 

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися за посиланням до 12.00 17 вересня 2018р.: https://goo.gl/forms/vU50u8Hm7fDqaJqw1  

Кількість учасників обмежена.

Тренінг безкоштовний. Учасники забезпечуються харчуванням. Іногороднім учасникам компенсуються витрати на проїзд лише за наявності квитків в обидві сторони.

Тренінг проводиться Центром «Тамариск» за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН)

Контактна особа: Ольга Шрейдер, телефон.: 099 318 42 45

Leave a Reply

Your email address will not be published.