20 вересня 2018 р. Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» організував тренінг «Пісочний ретрит» для воїнів, які повернулися із зони бойових дій, членів їх родин, волонтерів, що проживають у місті Дніпро та Дніпропетровській області.

У ході тренінгу учасники засвоювали навички саморегуляції, створювали позитивні переконання про свої здібності і можливості, звільнялись від внутрішніх переживань.

Тренери Михайло Павловський — майстер східних бойових мистецтв, ветеран АТО, психолог та Іван Білостоцький — коуч, волонтер, майстер пісочно-світлового методу надавали техніки, які допомагають адаптації людини в нових умовах.

 

Унікальний тренінг був направлений на розкриття здібностей учасників та засвоєння навичок управляти власним фізичним та емоціональним станом.

Авторський тренінг поєднує філософію, сучасні знання, бойові мистецтва та пісочно-світлову техніку, саме таке поєднання і створює унікальний ефект. Цей ефект стане основою для подальшого розвитку та управлінням своїм фізичним та емоціональним станом.

 

Тренінг відбувся за  підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.