Коли Вам буде здаватись, що ціль недосяжна, не змінюйте ціль – змінюйте свій план дій», Конфуцій

14-16 листопада 2018 року у Дніпрі в Центрі “Тамариск” громадські організацій та благодійні фонди навчались правильно планувати свій розвиток та досягати організаційні цілі. В результаті тренінгу «Основи організаційного розвитку громадських і благодійних організацій» кожен учасник визначив найближчі потенціали розвитку своїх організацій, та обговорили потенціали в організаціях.

Кожен потенціал було розглянуто з точки зору практичного планування розвитку присутніх організацій та ініціативних груп. Учасники працювали в малих групах, розробляючи ефективні структури та плани впровадження дійових принципів, політик, процедур як на прикладах великих членських організацій, так і на прикладах невеличких об’єднань, що налічують декілька осіб-членів

Учасниками стали 20 представників громадських організацій з Кіровоградської, Дніпропетровської, Одеської, Запорізької та підконтрольних територій Донецької та Луганської областей.”Керувати – значить вести команду до мети, використовуючи максимальні можливості з усіх наявних у розпорядженні ресурсів”, – так охарактеризував процес управління Г. Файоль.

Тому учасники ознайомлювались і з основними підходами управління організаціями, що є надзвичайно важливо для розвитку та досягнення цілей.

Також, було розглянуті цінності в організаціях. Учасники визначили власні цінності та принципи, що рухають їх до ефективної взаємодії, та навчились застосовувати технології формулювання спільних цінностей та принципів в командах.

Тренінг проводиться в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральної та Східної Україні», який реалізується за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.