4 серпня 2015 року в м. Київ відбувся тренінг «Не завдавай шкоди». Тренінг проводив  Маршал Уоллес за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). На тренінгу був присутній Віталій Моргун менеджер з комунікацій Центру підтримки  громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Спеціалізація Маршала – неумисні наслідки.

Він працював у понад сорока країнах із сотнями організацій, у тому числі організаціями, що займаються наданням гуманітарної допомоги, розвитком, відбудовою миру, агенціями ООН, донорами та урядами приймаючих країн. Основну свою увагу він приділяв наслідкам втручання у конфлікти, як триваючі, так і латентні, та доречному і ефективному реагуванню на ці наслідки. Він також брав участь у проектах соціальної відповідальності підприємства та зміцнення легітимності уряду.

У рамках Проекту «Не завдавай шкоди» досліджувалися механізми впливу втручання у складні середовища на ці середовища. Маршал розробив багато інструментів, які використовуються у навчальних курсах «Не завдавай шкоди», у тому числі Посібник Тренера курсу «Не завдавай шкоди». Він навчив кілька тисяч людей використовувати методики «Не завдавай шкоди». Над Проектом «Не завдавай шкоди» він почав працювати у 1997 році, а у 2001 році став його Директором.

Так учасники тренінгу мали змогу отримати інформацію щодо так званих розділювачів та з’єднювачів, розуміння яких є ключовим  у підготовки до аналізу місцевої ситуації.

1 2 3 4

Leave a Reply

Your email address will not be published.