22-24 травня 2018р. у м. Дніпро в Центрі “Тамариск” проведено тренінг “Менеджмент проектів” для переможців конкурсу міні-грантів в рамках проекту “Зміцнення потенціалу громадських організацій Центральної та Східної України”.

У ході тренінгу громадські організації, що перемогли у конкурсі міні-грантів мали можливість вдосконалювати навички менеджменту проектів, поглибити знання у поточному плануванні. Учасники провели додаткову оцінку проектних ризиків та підвищили ефективність майбутніх результатів власних проектів.

Під час роботи у групах учасники мали фактичну можливість оцінити власні проекти у «фокус групах». Отримані практичні інструменти  будуть направлені на підвищенні рівня реалізації проектів, покращення командної взаємодії, якісного розподілу ролей.

У ході рефлексій неодноразово зазначалось про важливість затвердження принципів відповідальності та створення ефективної внутрішньої та зовнішньої комунікації.

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

Захід проводиться в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральної та Східної Україні», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.