8 грудня 2015 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг «Еволюція цінностей: як залучати людей до розвитку місцевих громад».

Захід проводиться для членів команди Центру “Тамариск” в рамках проекту “Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства в Україні” за підтримки Програми розвитку ООН.

Тренер – Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу було розглянуто концепцію розвитку людських цінностей, яка описує основні стадії розвитку особистості, організації та суспільства незалежно від культурних відмінностей.

Розуміння Спіральної Динаміки надає практичні ключи до процесів суспільного розвитку та залучення людей до позитивних змін у громадах.

Під час тренінгу учасники в ігровій формі мали змогу краще зрозуміти мову, навички та поведінку людей, які проходять різні стадії світосприйняття. Це дозволить учасникам вдосконалити свої комунікаційні навички з урахуванням ціннісних орієнтирів, важливих для різних цільових аудиторій та соціальних груп.

Зі слів учасника тренінгу Пилипа Гоголя: “Концепція Спіральної Динаміки дає унікальній та важливий інструмент для розуміння поведінки членів організації та можливість налагодити конструктивні взаємовідносини як в організації, так і в місцевій громаді”.

08_тренинг_1 08_тренинг_2 08_тренинг_3 08_тренинг_4 08_тренинг_5 08_тренинг_6 08_тренинг_7 08_тренинг_8 08_тренинг_9

Leave a Reply

Your email address will not be published.