18-19 серпня 2016 року  в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся дводенний тренінг «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді».

До участі в тренінгу були запрошені ОГО Дніпропетровської області та підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей.

Тренером була Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу учасники отримали теоретичні знання щодо структури та основних складових проекту, ознайомилися з ефективними підходами до процесу розробки проекту.

Практична робота на тренінгу була сфокусована на розробці навчальних проектів, актуальних для їх організацій та ініціативних груп. Для розробки таких проектів було створено 4 малих групи (по 5 учасників у кожній групі). У кожній групі була визначена тема майбутнього проекту, учасники спільно працювали над його розробкою, таким чином моделюючи процес розробки проекту в команді.

В результаті групової роботи була розроблена структура і основний зміст чотирьох проектів, актуальних для учасників. Учасники сформулювали бачення ідеї, визначили цільові аудиторії, проаналізували проблему, на вирішення якої спрямовано проект. Сформулювали мету проекту, завдання, методи його реалізації, частково розробили робочий план і обговорили концепцію бюджету проекту, визначили його різно рівневі результати і розробили план моніторингу та оцінки проекту.

Були розроблені проекти:

  • Проект, спрямований на соціальну адаптацію, працевлаштування та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб.
  • Проект, спрямований на активізацію мешканців сільської громади і залучення їх до процесів місцевого розвитку.
  • Проект, спрямований на створення центру психологічної допомоги ветеранам АТО.
  • Проект, спрямований на популяризацію здорового способу життя серед молоді.

Всі учасники залишилися задоволені. Захід проводився за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії (NED).

 

2 3 4 5 6 7

Leave a Reply

Your email address will not be published.