27-28 січня 2016 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбулося продовження тренінгової програми 5 «Школа Позитивних Змін», яка спрямована на посилення спроможності та організаційний розвиток громадських об’єднань Дніпропетровської області.

Учасники прийняли участь у  дводенному тренінгу “Ефективні комунікації в громаді”.

Тренером була Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу учасники отримали практичні знання та навички ефективних комунікацій. Теоретична частина тренінгу включала ознайомлення з концепцією ефективної комунікації, та основні принципи та підходи щодо розвитку комунікативних навиків.

Робота під час тренінгу була сфокусована на двох аспектах: міжособистісних комунікаціях (один на один), що відбуваються в межах роботи в організаціях громадянського суспільства з представниками цільових аудиторій, колегами, волонтерами, партнерами, донорами тощо, та комунікаціях з групами людей під час роботи в організаціях.

В результаті тренінга учасники відпрацювали практичні комунікаційні інструменти та підходи, що допомагають легко встановлювати контакт з різними людьми та знижувати емоційну напругу під час спілкування, задавати ефективні питання та розвивати навички активного слухання. Важливим аспектом тренінгу також було відпрацювання технік ефективної аргументації та технік конструктивного зворотного зв’язку.

Крім того, під час тренінгу були розглянуті питання внутрішніх комунікацій в організаціях та ефективних підходів до залучення громадян до активної громадської діяльності.

«Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках проекту ЦПГКІ «Тамариск» «Підвищення спроможності НДО Центральної та Східної України», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

4 10 9 3 2 6 58

Leave a Reply

Your email address will not be published.