27-28 березня 2018 року у м. Дніпро було проведено четвертий тренінг для першої групи 7-ої «Школи Позитивних Змін» — «Ефективні комунікації в громаді».

Під час тренінгу учасники розглядали комунікацію у двох аспектах: міжособистісному та колективному (комунікація у громаді). Були опрацьовані особливості комунікації з організаціями громадянського суспільства, представниками цільових аудиторій, колегами, волонтерами, партнерами, донорами тощо.

Особливу увагу було приділено технікам активного слухання, двосторонньої аргументації, конструктивного зворотнього зв’язку. В результаті тренінга учасники відпрацювали практичні комунікаційні інструменти та підходи, що допомагають легко встановлювати контакт з різними людьми та знижувати емоційну напругу.

Крім того, під час тренінгу були розглянуті питання щодо ефективних підходів до залучення громадян до активної громадської діяльності.
7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.