Міжнародна громадська організація «Міжнародний центр розвитку і лідерства» запрошує Вас та Ваших колег взяти участь у тренінгу «Допомога сім’ям, члени яких залучені до бойових дій»

Актуальність:

Зміна політичної ситуації, окупація частини України, проведення антитерористичної операції стали факторами, що призвели до мобілізації частини населення, яка має військові професії. Хвиля формування добровольчих загонів призвели до появи нової групи клієнтів – військовослужбовців, мобілізованих, добровольців та їх сімей.

Працівники «допомагаючих» професій, волонтери, фахівці із соціальної роботи та інші фахівці стикнулися з необхідністю надавати допомогу, як безпосередньо учасникам бойових дій, членам їх сімей, так і членам сімей загиблих. Активізація громади та її ресурсів, володіння інформацією щодо правового захисту, пільг, передбачених законодавством та механізмів їх реалізації, розуміння поняття, стадій, симптомів посттравматичного стресового розладу, переживання горя, ролі членів сім’ї та спеціалістів у наданні допомоги – нагальна потреба для більшої частини населення України. Отримані на тренінгу знання, уміння та навички допоможуть вчасно надати кваліфіковану допомогу, дозволять визначити межі, міру відповідальності та забезпечать екологічність її надання. Для членів сімей участь у тренінгу допоможе підготуватися до повернення учасника бойових дій, пом’якшити та прийняти обставини, в яких опинилася сім’я, вчитися жити з новим досвідом.

Цільова аудиторія. Члени сімейучасників АТО, мобілізованих, добровольців, військовослужбовців, спеціалісти ЦСССДМ, фахівці з соціальної роботи, соціальні працівники, спеціалісти служб у справах дітей, психологи, соціальні педагоги, працівники благодійних та громадських організацій та усі охочі навчитися.

Мета тренінгу: підвищення компетентності учасників щодо розуміння втрати та надання практичної допомоги сім’ям, члени яких залучені до бойових дій.

Проходження даного тренінгу допоможе учасникам:

Визначити ресурси громади та вдосконалити вміння їх використовувати;
Дізнатися про механізми дії правового захисту військовослужбовців та їх сімей;
Ознайомитися із загальним розумінням процесу переживання втрати та її основних задач;
Ознайомитися зі стадіями та нейробіологією фізичної та психологічної травми;
Визначити принципи надання психологічної підтримки учасникам бойових дій та їх сім’ям;
Отримати рекомендації супроводження особи, що переживає втрату: роль сім’ї, близьких людей, соціального середовища.
Ознайомитися з труднощами, що виникають у спеціалістів та напрацювати механізми їх подолання.
Час проведення тренінгу.

Тренінг триватиме один день – 15 жовтня 2014 року. Навчання проходитиме з 10:00 до 17:00.

Тренер – Оксана Мельниченко – сертифікований тренер МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» (МЦРЛ): пройшла навчання у тренерів та експертів «Інституту соціальних послуг» («InstituteforHumanServices»), США та Канади, сертифікований тренер МБО «Партнерство «Кожній дитині», МБО «Надія та житло для дітей в Україні». Оксана директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 2009 року. Оксана з 2003 року проводить тренінги для спеціалістів соціальної сфери з питань захисту прав дітей по різним регіонам України. Оксана є автором тренінгових програм.

Сертифікат.

По завершенню тренінгу учасники отримають сертифікат.

Місце проведення тренінгу.
Тренінг проходитиме в офісі МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» за адресою: м. Київ,вул. Гусовського, 12/7 (10 хв. пішки від метро Печерська), вхід біля ресторану «Августін», зліва від вхідних дверей

Реєстрація.

Для участі у тренінгу 15 жовтня необхідно до 12 жовтня 2014 року зареєструватись на веб-сайті http://ildc.org.ua/ua/treninhy/reyestratsiya-na-treninh

При реєстрації необхідно вказати Ваше повне ім’я, місце роботи/посаду та контактний телефон.

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ – БЕЗКОШТОВНА!!!

Учасники, які не зареєструвалися, не будуть допущенні до навчання!

Контактна особа.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо організації тренінгу звертайтеся до програмного директора МЦРЛ за телефоном:
093 722 99 71, Дар’я Бондаренко.

Leave a Reply

Your email address will not be published.