Українська Правнича Фундація та судова група Реанімаційного пакету реформ організовує дводенний тренінг для журналістів та громадських активістів «Українська Феміда. іЛюстрація».

Захід відбуватиметься у Києві впродовж 29-30 січня 2016 року в рамках проекту «Люстрація очима ЗМІ та громадськості».

Під час тренінгу учасники:

  • здобудуть теоретичну базу знань щодо особливостей судової реформи та процесу люстрації;
  • дізнаються “рецепти” судової реформи;
  • опанують механізми пошуку резонансних тем та їх висвітлення;
  • прослухають успішні журналістські кейси та дізнаються, яку роль мають відігравати журналісти в очищенні судової влади;
  • з’ясують способи захисту прав журналістів під час гучних розслідувань.

Провідні експерти з судової реформи готові поділитись з Вами інсайдерською інформацією та власним досвідом, аби спільними зусиллями сприяти формуванню справедливого правосуддя в Україні.

Участь у тренінгу – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням та роздатковими матеріалами. Також передбачена компенсація витрат на квитки до 600грн (квитки на поїзд – лише купе та плацкарт).

Заповнюйте реєстраційну форму учасника за цим посиланням до 24 січня 2016 року включно: http://goo.gl/forms/2BYuukH3fP. Підтвердження участі та деталі заходу учасники отримають  25 січня 2016 року електронною поштою та за телефоном.

Про судову групу РПР:

Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) є громадською платформою, яка об’єднує провідні неурядові організації і експертів з усієї України та виконує функції координаційного координаційного центру з розробки та реалізації ключових реформ в Україні.

Група РПР з судової реформи – одна з пріоритетних груп ініціативи. До складу групи входять понад 30 кращих українських експертів у галузі права: правники, судді, адвокати, науковці, а також представники міжнародних організацій. Група почала свою роботу з березня 2014 року.

Про Українську Правничу Фундацію:

Заснована у 1992 році, Українська Правнича Фундація працює над становленням України як правової держави шляхом створення досконалої правової системи, піднесенням престижу професії правника, відродженням наукових і освітянських традицій української школи права, розбудовою системи захисту прав людини, утвердженням в Україні верховенства права.

Контакти

  • Українська Правнича Фундація
  • 098 096 83 03 – Ірина Горлач
  • 0967809897 – Юлія Мішина

Leave a Reply

Your email address will not be published.